River View 03

  • 55 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Położony w dzielnicy Rama III 1-pokojowy apartament River View 03 Bangkok oferuje zakwaterowanie 7 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Państwowe Centrum Naukowe i Edukacyjne. Apartament o powierzchni 55 m² oferuje salon spa.

Ten apartament dysponuje balkonem i miejscem do pobytu dziennego oraz widokiem na prywatny basen i wyposażony jest w klimatyzację. W obiekcie jest 1 łazienka. Do dyspozycji Gości są także zmywarka.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym centrum wellness i zabiegom SPA, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń.

Apartament River View 03 jest wyposażony w kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Wieżowiec MahaNakhon znajduje się 15 min drogi samochodem od tego apartamentu, natomiast Świątynia Wat Yan Nawa jest w 6 km. Ze względu na dogodną lokalizację apartamentu River View 03, Bangkok Art & Culture Centre znajduje się w odległości 500 metrów. Wieżowiec State Tower leży w 8 km. Obiekt mieści się w pobliżu od najbliższego przystanku autobusowego Opposite Wat Khlong Mai.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near River View 03 Bangkok
Gl Sport Club Serviced Residence
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Gl Sport Club Serviced Residence

8.7
Świetny 22 opinie
3.6 km od nieruchomości
USD 40 USD 36
za noc
Harmony Family Room
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Harmony Family Room

7.7
Dobry 15 opinii
3.8 km od nieruchomości
USD 42 USD 38
za noc
Best Bkk City View 2 Beds 58Sqm
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Best Bkk City View 2 Beds 58Sqm

4 km od nieruchomości
USD 66 USD 59
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Bangkok (DMK-Miedzynarodowy port lotniczy Don Mueang)
    34 km

    Stacje kolejowe

    BTS-Surasak
    6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Odpoczynek

    • Centrum spa i zdrowotne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:00
    Wyjazd: od 09:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament River View 03 akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament River View 03 nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Bangkok (DMK-Miedzynarodowy port lotniczy Don Mueang)
    34 km

    Stacje kolejowe

    BTS-Surasak
    6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    River View 03 Bangkok

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij